Specialista obchodního oddělení - Kariéra - Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.

Kariéra

Specialista obchodního oddělení

Zahraniční společnost Hanwha Materials Europe s.r.o.  zabývající se výrobou plastových dílů do automobilů, která na trhu působí již 14 let hledá vhodné kandidáta na pozici Specialista prodeje.

Náplň práce:

Zajišťuje styk se zákazníkem a komunikuje s potenciálními zákazníky

Práce se zákaznickými portály

Práce s celní dokumentací

SAP – objednávky a plány objednávek

Podpora a kooperace napříč odděleními

Fakturace

Očekáváme:
Min. Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou

Zkušenosti v oblasti prodeje a péči o zákazníka

Znalosti v SAP výhodou

Znalosti MS Office

Středně pokročilá znalost AJ
Schopnost učit se novým věcem
Týmového ducha, proaktivní přístup k řešení úkolů a jejich efektivní zpracovávání

Nabízíme:
Práci v menším kolektivu

Náborový příspěvek 10 000 Kč

Stravenky 127 Kč

Docházkový bonus 2000 Kč

Prémie od 2000 Kč

Roční bonusy vyplácené 1/2 léto, 1/2 zima,

Příspěvek na penzijní či životní 250 Kč po zkušební době

Příspěvek na dopravu od 400 Kč

Příspěvek na volnočasové aktivity 300 Kč po zkušební době

Pitný režim na pracovišti

Firemní akce 1000 Kč ročně, vánoční dárky a další
Sick day

Pravidelné mzdové navyšování dle kolektivní smlouvy
Místo výkonu práce: Chlebovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Tématické zařazení:

 » Kariéra