Operátor údržby - elektromechanik - Kariéra - Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.

Kariéra

Operátor údržby - elektromechanik

Zahraniční společnost Hanwha Materials Europe s.r.o.  zabývající se výrobou plastových dílů do automobilů, která na trhu působí již 14 let hledá vhodné kandidáty na pozici Elektrikář - údržba.

Náplň práce:

Opravy elektrických závad na strojích

Preventivní údržba strojů

Zavádění nových technologií

Modifikace zařízení

Spolupráce s kolektivem údržby

Očekáváme:
Vyhláška 50 §5 nebo §6

Min. SOU technického směru

Základní znalosti výkresové dokumentace a elektroschémat

Ovládat běžnou práci na PC

Praxe v oboru výhodou

Ochota pracovat ve 3-směnném provoze
Schopnost učit se novým věcem
Týmového ducha, proaktivní přístup k řešení úkolů a jejich efektivní zpracovávání
Dodržování směrnic a postupů, důraz na bezpečnost práce
Fyzickou zdatnost
Hledáme zájemve o pracovní pozici Operátor údržby - Elektromechanik

Nabízíme:
Práci v menším kolektivu

Náborový příspěvek 10 000 Kč

Stravenky 127 Kč

Docházkový bonus 2000 Kč

Prémie od 2000 Kč

Roční bonusy vyplácené 1/2 léto, 1/2 zima,

Příspěvek na penzijní či životní 250 Kč po zkušební době

Příspěvek na dopravu od 400 Kč

Příspěvek na volnočasové aktivity 300 Kč po zkušební době

Pitný režim na pracovišti

Firemní akce 1000 Kč ročně, vánoční dárky a další
Sick day

Pravidelné mzdové navyšování dle kolektivní smlouvy
Místo výkonu práce: Chlebovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Tématické zařazení:

 » Kariéra